گروه مشاوره و طراحی خلاق

اجازه دهید موضوع را برای افرادی که در زمینه ی تبلیغات سر رشته ای ندارند روشن تر کنیم، شاید برای شما سوالی مطرح شود که اصلا هدایای تبلیغاتی چه چیزهایی هستند ، هدایای تبلیغاتی محصولات و ابزارهایی هستند که از طرف صاحبین مشاغل به دوستان ، جامعه هدف ، شرکا ، مشتریان و… روش های زیادی برای بقا برای مشتریان وجود دارد ، اما یکی از موثرترین راه ها استفاده از هدایای تبلیغاتی (حتی خودکار تبلیغاتی یا فلش تبلیغاتی) است. از خودکار تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی گرفته تا هدایای تبلیغاتی سنتی ایرانی مانند میناکاری و کتب نفیس. برای هیچ کس پنهان نیست و حتی از لازمه های مشاغل مختلف است اما صحبت بر سر این موضوع است که از این تبلیغات چاپی حدالامکان باید کمتر استفاده شود و باید راهکارهای تبلیغاتی دیگری را جایگزین آن کرده تا بتوانیم تا حد کمی برای حفظ محیط زیستمان مفید باشیم . ارائه می شوند و افراد و شرکت ها برای ارائه ی هدایای تبلیغاتی اهداف به خصوصی در نظر دارند و برای تحقق آن از این هدایای تبلیغاتی استفاده می نمایند معمولا صاحبین مشاغل برای استفاده از هدایای تبلیغاتی اهدافی از قبیل معرفی برند ، افزایش فروش ، تبلیغ کسب و کار و محصولات و…

که اگر هر یک از این موارد محیا نباشد هر چه تبلیغات خوب و همه جانبه ای ارائه دهید نخواهید توانست مخاطبان خود را جلب نمایید و به همکاری خود استحکام بخشید. یک هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران ، باید ویژگی های زیادی داشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر افراد به دنبال خرید های خود به صورت اینترنتی هستند.شما می توانید در مجموعه تبلیغاتی مدیران هدیه تبلیغاتی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.مجموعه ما پس از اتمام کار بر روی هدیه تبلیغاتی شما آن را به هر نقطه از کشور ارسال می کند. از لیوانهای مارک دار تا جوایز منحصر به فرد، فروشگاه آنلاین ما دارای انواع هدایای تبلیغاتی است که برای افزایش آگاهی از نام تجاری مناسب است. امروزه کسب و کارها با در نظر گرفتن هویت و اهداف سازمان ها و نیاز و سلایق مخاطبانشان، بازار متنوع محصولات و هدایای تبلیغاتی را جستجو کرده تا بهترین ست های هدیه و همچنین تک محصول های مناسب را ارائه دهند. هیچ کاربرد دیگری غیر از اطلاع رسانی برای کاربران ندارند در مقابل یک هدیه تبلیغاتی کاربردی مثل ساعت را در نظر بگیرید ، تمام افراد جامعه در زندگی روزمره خود برای تشخیص زمان بارها و بارها به ساعت خود توجه می کنند حال اگر بر روی این ابزار کاربردی یک برند به خصوصی حک شود مخاطب با هر بار نگاه کردن به ساعت این برند را می بیند و در ضمیر ناخود آگاهش ثبت می گردد و به محض اینکه احساس نیاز به محصولات شما داشته باشد بالافاصله برند شما را در ذهن تداعی می کند ، یا تصور کنید برندتان را بر روی فنجان یا لیوان چاپ کنید و به مخاطبانتان هدیه دهید از آنجا که لیوان از کاربردی ترین ابزارهای روزمره است نیز همانند مورد قبل باعث حک شدن برند شما در ذهن مخاطب می شود .

ما در اشانتیون سرویسهای ویژهای برای طراحی و چاپ و لوگوی شما روی پاوربانکها، فلش مموریها و انواع محصولات دیگر داریم و میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با قیمت ارزان هدیه تبلیغاتی مورد نیاز شما را فراهم کنیم. این خدمات بر روی کیفیت و ظاهر مناسب و تأثیرگذار سالنامهها اثر مثبت گذاشته و توانستهایم رضایت بسیاری از کارفرمایان را جلب کنیم. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم! بنابراین با توجه به این موضوع که محصولات تبلیغاتی ممکن است در مکانهای مختلفی قرار بگیرند، میتوان گفت که هدایای تبلیغاتی بعنوان معرف برند شما به جذب مخاطبان کمک میکنند. می توان گفت که تبلیغات زیر بنای اصلی هر شغل و یا فعالیت تجاری می باشد و همه مشاغل بسته به شغل خود از هدیه تبلیغاتی متفاوت استفاده می کنند. به گونهای دیگر میتوان گفت که بوسیلهی خرید محصولات تبلیغاتی و در نظر گرفتن بودجهای سالانه برای این هدایا میتوان وفاداری مشتریان را تضمین کرد و آنها را به سوی خود جذب نمود. بدین معنی که با انتخاب برخی محصولات کاربردی و پر طرفدار و هدیه دادن آن به مشتریان میتوان آنها را به سوی خود جذب کرد.

یک هدیهی مناسب برای یک مشتری میتواند میزان قابل توجهی فراتر از هزینهی هدیه را به سوی شرکت باز گرداند. ما سعی داریم که تنها یک کار، اما آن را با دیدی نو و کارشناسانه انجام دهیم. سر رسید تبلیغاتی یکی از پربازده ترین هدایای تبلیغاتی می باشد، این امر از این جهت است که در برخی صفحات آن شما می توانید به خوبی برند خود را توضیح دهید و علاوه بر آن این سررسید ها عموما در اوایل سال نو میلادی اهدا می شوند و با این کار می توانید ارزشی که برای مخاطبتان قائل هستید را به او نشان دهید. از هداياي تبليغاتي در نمايشگاه ها، همايش ها، رويداد ها و تبریک سال نو و بازریابی و تبلیغات شرکت ها و موسسات استفاده می شود. از این هدایا در سمینارها ، جشنواره ها و نمایشگاه ها یا به طور خاص برای یک شخص خاص استفاده می شود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. خرید هدایای تبلیغاتی و استفاده از آن بعنوان یک روش مؤثر بازاریابی، هزینهی کمتری نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید