هدایای تبلیغاتی 🎁 بهترین محصولات در سال 1400📅 با قیمت شگفت انگیز😍

قطعا ما با یک هدیه تبلیغاتی بهتر می توانیم پیام خودمان را به مخاطبان و مشتریان و همکارانمان برسانیم بدون آنکه خواسته باشیم آنها را مجبور کنیم صدای ما را بشنوند و پیاممان را درک نمایند، مانند کاری که پیام های بازرگانی یا بیلبوردهای تبلیغاتی می کنند. هدایای تبلیغاتی باید توجه مشتری را جلب کند و زیبا باشد ولی جنبهی تبلیغاتی آن را نباید فراموش کنید. برای انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی سال 2019 ، باید نوع کسب و کار و مخاطبان خود را در نظر بگیرید. برای معرفی کسب و کارهایی که مرتبط با کامپیوتر و فناوری است، هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است. خرید میناکاری، قاب میناکاری از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. همانطور که بیان شد اکثر آیتمهای تبلیغاتی نسبتاً کوچک و ارزان هستند، اما محصولاتی هم وجود دارند که قیمت بالایی دارند و بعنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند. همه دوست دارند قلمهای تبلیغاتی را به مجموعه اداری خود اضافه کنند. فرقی نمیکند که این هدیه تبلیغاتی چیست، حتما لوگوی خود را در آن بگنجانید تا برای همیشه در ذهن مخاطب باقی بماند. هر چقدر آن ساک دستی کاغذی آماده کیفیت بالاتری داشته باشد و همچنین ماندگاری بالاتر می تواند برند شما که روی ساک دستی کاغذی قرار گرفته مدت بیشتری در ذهن مخاطبانتان جای بگیرد.

در انتخاب و طراحی هدایای تبلیغاتی، خودتان را جای مخاطب بگذارید. اقلامی که به عنوان هدایای تبلیغاتی میتوانید ارائه کنید، محدودیت دارند ولی طراحی و خلاقیت شما، نامحدود است. هدایای تبلیغاتی این روزها تنوع قابل توجهی دارند. شاید فکر کنید که هدایای تبلیغاتی محدودیت دارند و چطور میتوان هدیهای خاص و متفاوت تهیه کرد. هر هدیهای که انتخاب میکنید حتما باید لوگوی شما را در بر بگیرد. ارسال هدایای تبلیغاتی مفید برای مشتریان بر آنها تأثیر مثبت میگذارد و احساس ارتباط و رضایت را افزایش میدهد. برای بهتر دیده شدن و معروف تر شدن برند، افراد نسبت به چاپ برند، آدرس، تلفن و محصولات ارائه دهندهٔ خود بر روی هدیهٔ مورد نظر اقدام میکنند. خودکار، خودنویس و روان نویس یک وسیله پرکاربرد و قابل حملی است که در جلسات مورد استفاده قرار می گیرد. هدیهای ارزشمند و پرکاربرد است و در هر بار استفاده، برند شما را در ذهن مشتری حک میکند.

در عوض هدیه ای که مفهومی از پوشش و محافظت را در ذهن مخاطب تداعی کند، شاید هدیه مناسبتری باشد. یکی از دلایل استفاده از سررسید و تقویم رومیزی در کنار سایر هدایا این است که مخاطبان اغلب از دیرباز این دو را به عنوان هدیه در نظر می گیرند و چنانچه این موارد در کنار سایر هدایا نباشد انگار عملا هدیه ای داده نشده است. از این هدایا در سمینارها ، جشنواره ها و نمایشگاه ها یا به طور خاص برای یک شخص خاص استفاده می شود و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. شایان ذکر است شرکت بازرگانی رضازاده پس از سالها تجربه در زمینه واردات و عرضه محصولات معتبر خارجی در عرصه تولید نیز فعال شده و با تاسیس یک واحد صنعتی در سال 1386 در زمینه تولید خودکارهای تبلیغاتی تحت لیسانس لچه پن ایتالیا و با معرفی برند “کیمیا قلم” فعالیت خود را آغاز نموده است. طراحی خاصی برای آن در نظر بگیرید و برای طراحی و رنگبندی آن وقت بگذارید و در نهایت، چاپ هدایای تبلیغاتی را به یک مجموعه معتبر و باسابقه بسپارید تا محصول نهایی، کیفیت خوبی داشته باشد. البته به شرطی که شکل ظاهری، طراحی و کیفیت خوبی داشته باشد.

مثلا یک ماگ را تصور کنید که قابلیت گذاشتن در مایکرویو دارد، شکل ظاهری خوبی دارد و ابعاد آن مناسب است و در نهایت، طراحی آن چشمنواز و زیباست. این هدایای کاربردی اگر طراحی زیبا و چشمگیری داشته باشند، به طور مداوم توسط مخاطب استفاده خواهند شد. این ماگ، چون کاربردی و زیبا است، تا مدتها و حتی تا سالها روی میز مشتریان باقی میماند و دائما از آن استفاده خواهند کرد. این گیفت ها انواع مختلفی دارند؛ از هدایای کاربردی گرفته تا خدماتی که هر کسب و کاری ارائه می دهد. تمامی محصولات و هدیه تبلیغاتی خلاقانه توکا گیفت، دست ساز بوده و بهترین گزینه برای بازاریابی کسب و کارهای کوچک و بزرگ محسوب میشوند. بااینحال هر کسبوکاری یک بودجهی مشخصی برای تبلیغ دارد؛ بنابراین شرکت تبلیغاتی در هنگام مشاوره متناسب با نوع بودجهی شما محصولات را به شما معرفی میکند. تقریبا برای معرفی همه نوع کسبوکاری میتوانید از آن استفاده کنید. حتی میتوانید از هدایای تبلیغاتی که از طرف دیگران دریافت کردهاید، الهام بگیرید. مثلا یکی از آنها را که دائما استفاده میکنید، در نظر بگیرید. در ادامه، چند مورد از محبوبترین هدایای تبلیغاتی سال 98 را معرفی میکنیم تا با توجه به ویژگیهای آن، برای کسب و کارتان هدیه مناسب را در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید