هدایای تبلیغاتی 🎁 بهترین محصولات در سال 1400📅 با قیمت شگفت انگیز😍

6- مدلهای دستیار: تمامی روزهای هفته در یک صفحه قرار دارند بنابراین فضای کمتری برای نکات و یادداشت برداری وجود دارد. می توانیم کل روزهای ماه را بدون ورق زدن در تقویم رومیزی مشاهده کنیم که این یکی از مزیت های این نوع تقویم و روزشمار است. تقویم رومیزی از محصولاتی از که در سال های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است. یکی از این شیوه ها استفاده از کالاهای تبیلغاتی است. همچنین ، ادامه این روش بازاریابی برای مدت زمان نسبتاً طولانی تری فرصتی برای ارائه نام تجاری به افراد بیشتر فراهم می کند. می پرسید چرا؟ خب برای اینکه می توانید آنها در سایز های مختلف ارائه دهید تا هم در خانه، محل کار، روی میز و روی اپن آشپزخانه باشند و هم در کیف و جیب مشتری، آن هم نه برای یک روز و دو روز، برای 365 روز و تازه اگر سال کبیسه باشد 366 روز می شود. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، چرا که میخواهیم به معرفی هدایای ارزانقیمت پرداخته و قیمت حدودی آنها را به شما اعلام کنیم. با استفاده مداوم و روزمره از این هدایای تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت، برند شما به طور مداوم در جلوی چشمان مخاطب بوده و در ذهن ایشان ثبت میشود.

هدیه تبلیغاتی باید مخاطب را به یاد شما بیاندازد و بتواند با مخاطب ارتباط و تعامل برقرار نماید و این دلیل بر این نیست که حتما باید از هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی جدید استفاده نمایید، بلکه میتوان با کمی خلاقیت در طراحی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه استفاده نمود. در سال 1379 با روی کرد چاپ خاص و هدایای تبلیغاتی شروع به فعالیت کرد. این هدیه ی تبلیغاتی علاوه بر اینکه عمر بیشتری دارد و از ماندگاری بیشتری برخوردار است میزان تاثیر گذاری آن در مخاطبان نیز بیشتر است، به عنوان مثال اگر شما حاصب یک دفتر خدمات کامپیوتری هستید می توانید به جای یک کارت ویزیت فلش کارتی با اطلاعات شغلی خود به مشتریان هدیه دهید، با این کار او هر زمان که به یک فلش نیاز داشته باشد قطعا از این فلش کارتی تبلیغاتی استفاده خواهد کرد و نام تجاری شما را در ذهن خود تداعی می کند . همه ی ما بارها و بارها با این جمله مواجه شدیم که تبلیغات هزینه نیست بلکه سرمایه است، اگر کمی عمیق تر به این جمله توجه کنید میابید که واقعا تبلیغات هزینه نیست زیرا اگر تبلیغاتی نداشته باشید اصلا نمیتوانید خود را به جامعه معرفی کنید حال هرچقدر محصولی با کیفیت و کاربردی تولید کنید کسی نمیتواند شما را بشناسد که از محصول و خدمات شما استفاده نماید اما گاها افراد از این جمله برداشت هایی نادرست خواهند داشت که همین عامل باعث می شود تصور عموم نسبت به هدایای تبلیغاتی عوض شود، این موضوع درست است که هر کسب و کاری برای ماندگاری در بازار کار باید تبلیغات داشته باشد اما نه هر تبلیغی…

واقعا یک هدیه تبلیغاتی با عرضه است. اما حدود قیمت هدایای تبلیغاتی مثل خودکار و دفتر چقدر است؟ پاسخ به این سوالات تا حدود زیادی میتواند مسیر شما را مشخص نماید. امروزه اکثر مشاغل به هر نحوی برای خود بازاریابی می کنند اما چه می شود که برخی از شرکت ها تا این حد درخشان و برخی دیگر اصلا معرف حضور نیستند ؟ به وسیله تبلیغات مؤثر است که میتوانید کالا یا خدمات خود را به مشتریان جدید بشناسانید و مشتریان قدیمی خود را به ادامه استفاده از محصول خود، تشویق و ترغیب نمایید. خودکار تبلیغاتی نیز از جمله محصولاتی است که جز هدایای تبلیغاتی ارزان محسوب می شود بسیاری از کسب و کارهایی که در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کنند برای حذب مشتریان خود در پک ها و بسته های خود از این محصول استفاده می کنند. ست مدیریتی یک محصول تبلیغاتی لوکس است که برای قشر خاصی تولید میشود و بهترین راه برقراری ارتباط با مدیریت و مخاطبین خاص است. هم وجود دارد. این تبلیغات دارای هزینه نسبتا زیادی هستند و ممکن است کسبوکارهای کوچک نتوانند این هزینهها را پرداخت کنند. هاب شارژر برقی وسیله ای است که دارای چند پورت USB بوده و می توان با وصل کردن آن به لپ تاپ و یا سایر وسیله های مخصوص پورت USB بیشتری برای انجام کارها در اختیار داشت.

اگر هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت، درست و متناسب با نیاز مخاطب انتخاب شود تاثیری همانند هدایای لوکس خواهد داشت. هدایای تبلیغاتی بسته به بودجه شرکت میتواند یک خودکار ارزان قیمت باشد یا یک ست رومیزی لوکس؛ انتخاب هدیه به نظر شخصی شما و میزان هزینه آن بستگی دارد. هر چقدر هدایای تبلیغاتی خاص تر باشند به همان میزان مشتری را تحت تاثیر قرار خواهند داد. نه تنها با مقاومت روبرو نمی شوید بلکه با آغوشی باز مورد استقبال هم قرار می گیرید. انواع خودکار، روان نویس، جاکلیدی، فلش مموری، ماگ، پاور بانک، جاکارتی، کیف دستی، ساعت، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، تقویم رومیزی، دیواری و جیبی، سررسید، سالنامه می توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته شوند. اما این یک گمان اشتباه است، در زمانی که نیاز به خرید هدایای تبلیغاتی دارید اما بودجه کمی در اختیار شما است، قیمت مهمترین ملاک خواهد بود. نباید قیمت را ملاک خوب یا بد بودن هدیه تبلیغاتی قرار دهید. هدایای تبلیغاتی بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی که ممکن است مورد خوشایند مخاطبان قرار نگیرد، جزو روش ها ، پروموشن ها و برنامه های تبلیغاتی است که می تواند مخاطب را مجذوب کند و توجه او را جلب نماید. مثلا از همین حالا می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی 1400 در فکر سفارش تقویم جیبی و یا رومیزی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید