هدایای تبلیغاتی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

این کالای تبلیغاتی هرروز استفاده خواهد شد و برای مدتزمان بسیار طولانی مورداستفاده قرار خواهد گرفت و در این مدت علاوه بر شخصی که هدیه را دریافت کرده است، فرد بانام تجاری شما نیز آشنا خواهد شد. سالنامهها بسیار کاربردی، پرطرفدار و مقرون به صرفه هستند و قابلیت سفارشی سازی دارند. برای مثال ست هدیه ابزارآلات صنعتی برای یک شرکت فرهنگی و هنری به هیچ عنوان مناسب نخواهد بود در حالیکه یکی از بهترین انتخابها برای شرکتهای صنعتی و فنی است. بهطورکلی توجه کردن به فرم، رنگ، جنس، ابعاد یا حتی کاربرد برای اینکه یک سررسید مناسبتی و هدیه تبلیغاتی مناسب برای شرکت خود تهیه کنید، مهم است. تهیه هدیه خلاقانه و عجیب به معنی این نیست که شما باید هزینه و قیمت گزافی را پرداخت نمایید. هدایای خلاقانه ارزان قیمت را نیز می توانید در مجموعه صدرا به راحتی بیابید. شما می توانید از پوشش خودرو به عنوان تبلیغات استفاده کنید و سطح وسیع آن به شما امکان می دهد فضای مناسبی برای تبلیغات داشته باشید. با پیشرفت تکنولوژی، روشها و تکنیک های جدیدی برای تبلیغات به وجود آمد. هدایای تبلیغاتی امروزه با رشد تجارت و فناوری مزایای بیشتری به دست آوردهاند. یک طراح و کارشناس تبلیغات با استفاده از ابزارهای پیشرفته میتواند در کمترین زمان انواع تبلیغات را بر روی پلاستیک، کاغذ، سنگ، چوب، فلز و انیمیشنهای زیبا انجام دهد.هدایای تبلیغاتی یکی از بخشهای فعالیت در شرکتهای تبلیغاتی جهت تقدیر و تشکر، اشانتیون، یادبود و یا جلب توجه مخاطب است که امروزه با توجه به اهمیت آن هزینههایی برای هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته میشود.

امروزه تقریبا تمامی افراد مجبور هستند برای انجام کارهای خود، به طور مثال کلاس درس دانشگاه و یا جلسات کاری، از این کیف استفاده کنند. ضروری بودن تقویم رومیزی و ماندگاری ۳۶۵ روزه آن سبب شده است که از زمان قدیم کسب و کارهای مختلف تقویم رومیزی را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود انتخاب کنند. اصفهان ، سومین شهر بزرگ ایران، بستر فعالیت بیش از سه هزار تعاونی فعال و کسب و کارهای متعدد کوچک و بزرگ است. پس از سررسید، تقویم رومیزی مقام دوم مرسومترین و متداولترین هدایای تبلیغاتی در اصفهان را دارد. ما در زرین گیفت علاوه برا ارائه هدایای تبلیغاتی متناسب با بودجه شما امکان ارائه انواع هدایای تبلیغاتی خاص، هدایای تبلیغاتی لوکس و هدایای تبلیغاتی خلاقانه را در کنار سایر هدایای تبلیغاتی ارائه می نماییم. در مقایسه با روش های سنتی نامگذاری تجاری، هدایای تبلیغاتی طیف وسیعی از گزینه های مقرون به صرفه را ارائه می دهند. نوعی بازار یابی سنتی است ، کالای مفیدی پیدا کنید ، برند خود را روی آن چاپ کنید و در میان افرادی که می خواهید نام تجاری شما را به خاطر بسپارند پخش کنید . همانند فنجانی که قهوه خود را با آن میل می کنید یا برق لبی که باعث کاهش درد شما می شود هدایای تبلیغاتی مناسب و کارآمد باعث می شوند عادات روزمره شما برایتان دلچسب شود.

انواع سررسید رقعی برای دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که یادداشتهای طولانی مینویسند مناسب است. خودکار پلاستیکی نیز یک راه حل مناسب برای تبلیغات است. همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید، قطعا یک خودکار بر روی میز شما یا در جیب تان یا درون کیف تان وجود دارد که یک برند تبلیغاتی بر روی آن نقش بسته است و هر بار که آن را نگاه می کنید به یاد می آورید که چگونه آن را در یافت کرده اید و چه کسی آن را به شما داده است. صرفا نظر مخاطب خودتانرا دنبال کنید. هر ساله پیش از آغاز سال نو، مردم به دنبال خرید انواع تقویم رومیزی، تقویم جیبی و دیواری سال جدید برای قرار دادن در منزل، محل کار و ادارات خود هستند. از آنجایی که اهدای هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روشهای تبلیغات است، کسب و کارها به دنبال بهترین شرکت چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی هستند تا محصولی موثر، خاص و جدید را به عنوان هدیه به مشتریان و مخاطبین خود اهدا کنند. اگر کمی در اطراف خود، محل کار و یا محیط منزل دقت کنیم، آثار و نشانههای تبلیغات به چشم میخورد. همان طور که می دانید ما در عصری زندگی می کنیم که برای برند شدن و معرفی محصولات خود نیاز به تبلیغات داریم اما در حالت کلی یک مجموعه بزرگ و کوچک همواره راه ها و روش های بسیار زیادی را در پیش روی خود دارد تا بتواند از طریق آن ها برند یا محصول خود را در ذهن مخاطبان خود حکاکی کند و چه روشی بهتر از استفاده از هدایای تبلیغاتی !

برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی میتوانید به وب سایت ما مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش ما تماس داشته باشید. در بیشتر موارد قیمت این هدایا به دلیل آن که به صورت عمده ای طراحی میگردد زیاد نیست و به صورتی است که فقط بخشی از بهای تمام شدهٔ کالا خواهد بود. هر یک از این موارد ذکر شده دارای ابعاد مخصوصی است که با توجه به کاربرد، مخاطبین هدف و مقدار هزینه مورد نظر انتخاب میشوند. این موارد معمولا برای تشویق خرید و ایجاد آگاهی و یا به عنوان پاداش برای خرید، هدیه داده میشوند. اما فراموش نکنید که اصلیترین هدف برای شما از خرید هدیه تبلیغاتی خلاقانه، بازاریابی و تاثیر گذاشتن روی ذهن مخاطب است. این دسته را می توان با کمی تحقیق در بین مشتریان هدف به دست آورد. خرید صنایع دستی را میتوان با هدف کادو به عزیزان هم میتوان تهیه کرد. هدایای تبلیغاتی را می توان با قیمت ارزان به صورت سفارشی تهیه نمود. چاپ سررسید با طراحی و لوگو شرکتی از سالها قبل تاکنون بین شرکتهای مختلف مرسوم است.

دیدگاهتان را بنویسید