هدایای تبلیغاتی جدید و لوکس از کجا بخریم؟

در دنیای دیجیتالی امروز، درک اینکه چرا محصولات هدایای تبلیغاتی همچنان جایگاه معتبری در استراتژی بازاریابی یک شرکت دارند، دشوار است. هدایای ارزانقیمت زیادی وجود دارند که میتوانند، پیروزی کمپین بازاریابی شما را تضمین کنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، چرا که میخواهیم به معرفی هدایای ارزانقیمت پرداخته و قیمت حدودی آنها را به شما اعلام کنیم. دقیقاً دسته هدایای تبلیغاتی را که انتخاب میکنید. به عنوان مثال حداقل قیمت ماگ یخی با دسته ۱۶۵۰۰ تومان بوده و قیمت ماگ سرامیکی نیز حداقل ۳۳ هزار تومان خواهد بود. این وسایل کاربردی و خاص با قیمت بسیار مناسبی که دارند، تاثیر مثبتی روی مخاطبین شما خواهند گذاشت. شما در ماهور گیفت می تواند طراحی شخصی خود را داشته باشید و بتوانید به بهترین نحو مخاطبانتان را تحت تاثیر خود قرار دهید. خب ملموس بودن یعنی چه و چرا تبلیغاتی که قابل لمس هستند تاثیر بهتری در بازدهی شما دارند ؟ در بیشتر موارد قیمت این هدایا به دلیل آن که به صورت عمده ای طراحی میگردد زیاد نیست و به صورتی است که فقط بخشی از بهای تمام شدهٔ کالا خواهد بود. با آگاهی از قیمت هدایای تبلیغاتی ارزان، شما میتوانید با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، برای کمپین بازاریابی خود تعداد زیادی هدیه تبلیغاتی سفارش دهید.

هدایای تبلیغاتی لوکس شرکتی، مانند موارد تجاری تجاری، راهی عالی برای ایجاد روابط بلند مدت با مهمترین مشتریان است. زیرا ارائه یک هدیه تبلیغاتی مناسب علاوه بر تبلیغ نام و برند می تواند پاداشی برای علاقه و انتخاب خوب توسط مشتریان باشد. نباید قیمت را ملاک خوب یا بد بودن هدیه تبلیغاتی قرار دهید. یک تبلیغ خوب باید دارای محتوی خوب باشد تا بتواند به طور کامل یک محصول و ویژگی ها و مزیت های آن را به مشتریان بشناساند. به غیر از انتهای سال در چه زمان های دیگری هدایای تبلیغاتی دهیم؟ انتهای سال همه هه صنفی های شما دارند برای مجموعه های خود هدایای تبلیغاتی سفارش می دهند. یک هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران ، باید ویژگی های زیادی داشته باشد. قدر دارنی از کارمندان و مشتریان قدیمی: هدایای تبلیغاتی تنها محدود به مشتریان جدید و معرفی برند شما نیستند، بلکه میتوانند گزینهای عالی برای قدردارنی از کارمندان شرکت، مدیران شرکتهای دیگر و مشتریان قدیمی و وفادار باشد. تبلیغات ملموس به این معنا است که شما باید تبلیغاتی در اختیار جامعه هدف خود قرار دهید که مدام جلوی چشم آنها باشد درواقع باید تبلیغاتی ارائه دهید که در ذهن آنها ماندگار شود و این ماندگاری تنها با تداوم و تکرار تحقق میابد پس شما باید به دنبال ابزارها و راهکارهای تبلیغاتی باشید که برای مخاطبان ماندگار باشد و از این طریق در ذهن او ثبت گردد، چه چیزی بهتر از یک هدیه ی تبلیغاتی کاربردی، وقتی هدیه ی تبلیغاتی کاربردی به مخاطبان ارائه می گردد تا زمانی که این ابزار کاربردی مورد استفاده قرار گیرد برند شما در معرض دید مخاطبتان خواهد بود و همین عامل باعث تحکیم برند شما در ذهن مخاطب می شود .

با استفاده مداوم و روزمره از این هدایای تبلیغاتی ساده و ارزان قیمت، برند شما به طور مداوم در جلوی چشمان مخاطب بوده و در ذهن ایشان ثبت میشود. با هدیه دادن به این افراد، از تلاشها و همراهی طولانی مدت آنها تشکر خواهید کرد و تا همیشه نام خود را در ذهن آنان حک میکنید. انتخاب محصولات سنتی و محلی به عنوان کادو تبلیغی می تواند موجب شود تا شریک تجاری شما از هدیه خود در موارد مختلفی استفاده کند و این موجب می شود یکی از مهم ترین اهداف هدیه دادن، یعنی محکم تر روابط تجاری و ایجاد ارتباط مجدد اتفاق بیفتد. سر رسید تبلیغاتی یکی از پربازده ترین هدایای تبلیغاتی می باشد، این امر از این جهت است که در برخی صفحات آن شما می توانید به خوبی برند خود را توضیح دهید و علاوه بر آن این سررسید ها عموما در اوایل سال نو میلادی اهدا می شوند و با این کار می توانید ارزشی که برای مخاطبتان قائل هستید را به او نشان دهید. تایم دقیقه ۹۰ هدایای تبلیغاتی دقیقا زمان آخر سال می باشد. اما این افراد زمان مناسب را از دست داده اند. اما حدود قیمت هدایای تبلیغاتی مثل خودکار و دفتر چقدر است؟

اگر مجموعه شما باید در سمینار یا نمایشگاهی خاص شرکت کند، میتوانید با دادن هدایای تبلیغاتی کوچک اما جذابی، برند خود را به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی کنید. اگر شما هم در این گروه قرار نمیگیرید، با ما همراه شوید تا با دانستن قیمت هدایای تبلیغاتی، بهترین گزینه را برای شرکت انتخاب کنید. این شاید به دلیل عادت این افراد و یا اینکه فکر می کنند قیمت هدایای تبلیغتی کاهش پیدا می کند؛ این کار را انجام می دهند. باید به برخی نکات که در این مطلب بررسی شد، توجه داشته باشید. قیمت حدودی ماگ و لیوان تبلیغاتی، بسته به متریالی که خواهند داشت متفاوت خواهد بود. به طور کلی و حدودی قیمت خودکار پلاستیکی که از ارزانترین هدایای تبلیغاتی است از ۳ هزار تومان شروع میشود. هدیه تبلیغاتی شما نباید تکراری باشد: متفاوت کردن هدیه تبلیغاتی خود با سال قبل یعنی اگر شما سال قبل از خودکار تبلیغاتی استفاده کردید بهتر است امسال از هدیه ای تبلیغاتی مانند تقویم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید