هدایای تبلیغاتی ارزان و شیک ماهورگیفت (جدیدترین هدایای 1401)

دوباره باید تاکید کنیم که برای بازاریابی و تبلیغات موثر، نیازی به خرید هدایای تبلیغاتی گرانقیمت ندارید. اگر مجموعه شما باید در سمینار یا نمایشگاهی خاص شرکت کند، میتوانید با دادن هدایای تبلیغاتی کوچک اما جذابی، برند خود را به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی کنید. این هدایای کاربردی اگر طراحی زیبا و چشمگیری داشته باشند، به طور مداوم توسط مخاطب استفاده خواهند شد. هدایای لوکس مدیریتی، به هدیه هایی گفته میشود که مخاطبان آن مدیران، افراد ویژه و مشتریان با ارزش هستند؛ کادو هایی که برای این دسته از افراد در نظر گرفته میشود، از لحاظ کیفیت، شکل ظاهری، فرم و بسته بندی در بهترین حالت قرار دارند و به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس، شکیل و با ارزش خریداری میشوند. گمان نکنید فقط هدایای گرانقیمتی چون پاوربانک تبلیغاتی یا فلش مموری، روی مخاطب تاثیری مثبت خواهند گذاشت. برای نتیجه گیری در مورد فواید و مزیت های هدایای تبلیغاتی برای صاحبین مشاغل تعدادی شرکت را مورد بررسی قرار دادیم که به آنها هدایای تبلیغاتی کاربردی از سمت مشاغل دیگر هدیه داده شده بود ، ارتباط این شرکت ها با شرکت هدیه دهنده رابطه ای پایدار بود همچنین مورد دیگری که مورد بررسی قرار گرفت مصرف محصولات بود تمامی شرکت ها این هدایای تبلیغاتی را مورد استفاده قرار داده بودند و از دریافت آن رضایت کامل داشتند .

بازدهی هدیه تبلیغاتی محدود به بازه زمانی خاصی نیست و شاید حتی پس از یک سال، فردی با دیدن هدیه تبلیغاتی شما تبدیل به مشتری واقعی شود. به این موضوع توجه داشته باشید که این هدایا ممکن است هزینه زیادی را در بر داشته باشند، در نتیجه استفاده از آن برای مشتریان عمومی ایده جالبی نیست. استوری پس از 24 ساعت پاک شده و افراد زیادی موفق به دیدن آن نشدهاند؛ یک هزینه قابل توجه پرداخت کردهاید و اثر آن تنها 24 ساعت بوده است. امروزه، کسب و کارهای هوشمند از این واکنش مغز برای افزایش سود و درآمد خود و برندسازی استفاده می کنند! یکنواختی در تبلیغات باعث میشود تا مشتریان و مصرف کنندگان کمتر از یک محصول استفاده کنند اما هر چقدر که این تبلیغات را با تنوع و جذابیت بیشتر طراحی کنیم قطعا تاثیر بهتری روی فروش محصولات دارد. افراد میتوانند بدون توجه به تبلیغات مجله شما پیمایش کنند. زیرا با توجه به سیاست های داخلی گروه و هم چنین احترام به سلیقه و درخواست اکثر مشتریان عزیزمان، برای بکر ماندن ایده ها و وجود هدایای جذاب و نو برای مخاطبین، از این امر اجتناب کرده ایم .

برای مثال تحقیقات نشان داده میزان فروش محصولات با عرضه هدایای تبلیغاتی ۵۳% افزایش خواهد داشت یا اینکه ۸۹ درصد مصرف کنندگان هدیه تبلیغاتی که در دو سال گذشته دریافت کرده اند را به خاطر دارند بنابراین در قیاس با سایر کانالها هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین و ماندگارترین نوع تبلیغات هستند. اگر در مورد محصول یا خدمات خود از انواع تبلیغات و بازاریابی استفاده نکنید، مشتریان بالقوه شما، در میان اطلاعات تبلیغاتی گوناگون و پر زرق و برق مختلف که در تمام رسانه ها وجود دارد، محصول یا خدمت مشابه شما را انتخاب کرده و هرگز شانسی برای آشنایی با محصولات شما پیدا نخواهند کرد. ارائه یک هدیه خلاقانه که مخاطب را تحت تأثیر قرار دهد و مخاطب را به وجد بیاورد و نگرش مثبتی نسبت به تبلیغ دهنده پیدا کند. چگونه یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی با محصولات باکیفیت پیدا کنیم؟ ماگ و لیوان در گروه هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار گرفته و از پرفروشترین و قدیمیترین هدایا در کمپین بازاریابی هستند.

پس طبیعی است که دغدغه بسیاری از ماموران خرید، قیمت هدایای تبلیغاتی باشد. به طور کلی و حدودی قیمت خودکار پلاستیکی که از ارزانترین هدایای تبلیغاتی است از ۳ هزار تومان شروع میشود. همیشه مشتریان خود را درجه بندی کنید و از چندین نوع هدیه تبلیغاتی استفاده نمایید. همه ما هدیه گرفتن را دوست داریم و در صورتی که از سمت فرد دیگری هدیهای دریافت کنیم آن شخص تا همیشه در خاطر ما خواهد ماند؛ به همین دلیل شرکتها از هدایای تبلیغاتی برای معرفی بیشتر برند خود کمک میگیرند. در سال 1379 با روی کرد چاپ خاص و هدایای تبلیغاتی شروع به فعالیت کرد. هدایای تبلیغاتی به جلب رضایت مشتریان و همچنین کارکنان کمک میکنند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، چرا که میخواهیم به معرفی هدایای ارزانقیمت پرداخته و قیمت حدودی آنها را به شما اعلام کنیم. به تازگی و با بهتر شدن وضعیت رنگبندی کرونا و بازگشایی مجدد نمایشگاهها شاهد رونق کسب و کارها هستیم و امیدوار هستیم تا بتوانیم در حوزه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیز خدمت رسانی کنیم. امروزه، تمامی افراد به جا کلیدی و جاکارتی نیاز دارند و جای تعجب نیست که این آیتم ها در لیست هدایای تبلیغاتی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید