نقش هدایای تبلیغاتی در کسبوکار – Dreamland

چای محبوب ترین نوشیدنی بین ایرانیان است؛ فضاهای کاری هم دیگر از دوره کاغذ بازی و نوشتن های دستی سال هاست دور شده اند. تحقیقات نشان میدهد هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی ارزان یا تقویم دیواری ارزانقیمت بیش از 42٪ در بین افراد هدف تأثیر مثبت دارد. ستهایی مثل ست خودکار و دفترچه یادداشت، ست دیجیتال، ست مدیریتی، ست رومیزی از جمله کاربردیترین موارد هستند. در اطراف شما همیشه یک ساعت تبلیغاتی دیواری یا رومیزی وجود دارد، پس اگر از طرح و شمایلی خلاقانه و زیبا برای معرفی برند خود استفاده کنید، هر روز و هر لحظه چشم مشتریانتان به ساعت شماست و کنترل زمان زندگی شان را در دست خود گرفته اید! انتهای سال همه هه صنفی های شما دارند برای مجموعه های خود هدایای تبلیغاتی سفارش می دهند. به علاوه گزینه های مقرون به صرفه دیگری وجود دارند که بیش از یک کالا را تبلیغ کرده و تاثیری گسترده بر روی مشتریان دارند.

بازه انتخابی پیش روی شما هم در استفاده از فلش مموری ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ایده آل، هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ کیفیت و شکل ظاهری آن بسیار گسترده است. به عنوان مثال هنگامی که شما دارای کسب و کاری هستید که تولید انواع کفش های مردانه و زنانه ورزشی را برعهده دارید یکی از مناسب ترین هدایای شما می تواند قمقمه آب و یا ساک ورزشی باشد. خرید هدایای تبلیغاتی برای کارمندان و مشتریان به عنوان یک روش استراتژیک بازاریابی توانسته است مدیران بزرگ ترین شرکت ها را تحت تاثیر قرار دهد به طور کلی می توان گفت استفاده از این روش برای تمامی کسب و کارها مهم و ضروری می باشد. اگر مسئول خرید این شرکت ها هستید و یا به هر نحوی در تصمیم گیری برای این نوع از خریدها دخیل هستید بهتر است سفارشات را به حداقل دو تا سه ماه زودتر از رسیدن به بازه های پر ترافیک منتقل کنید. اگر در شهر بزرگ تهران هستید و قصد خرید هدایای تبلیغاتی و یا خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی و میناکاری دارید، با ما همراه شده و از مشاوره و راهنمایی ما در همه مراحل خرید برخوردار شوید.

ارگان های دولتی و موسسات و شرکت هایی که شرکت های همکار و یا مشتریان زیادی از جنس خودشان دارند خریداران عمده هدایای تبلیغاتی هستند. طبق گزارش های آماری نشان می دهند چیزی در درحدود ۷۶٫۱ درصد افرادی که هدایای تبلیغاتی حتی کوچکی دریافت کرده اند تا حداقل ۱۲ ماه نام آن سازمان یا شرکت را به یاد می آورند ولی چیزی در حدود ۵۱ درصد افرادی که تبلیغات در سطرح شهر در قالب چاپ تراکت ، چاپ بنر ، تبلیغات تلویزیون نیز می بینند به مدت یک هفته آن تبلیغات را به یاد خود دارند که در مقایسه با آن روش اصلا مقرون به صرفه و کاربردی نمی باشد. ضدعفونیکنندهای انتخاب کنید که حاوی حداقل 60 درصد الکل باشد، زیرا این مقدار توصیه شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) است. این هدایا میتواند جایگزین مناسبتری برای تهیه کارت ویزیت باشد، زیرا بسیار مقرونبهصرفه و ماندگارتر است.طرفداران هدایای تبلیغاتی چه کسانی هستند؟

در این موارد میتوانید از یک ست هدیه مدیریتی یا خودکار تبلیغاتی نفیس استفاده کنید.از سوی دیگر اگر مخاطبان شما تعداد زیادی از افراد شاغل در یک صنف مانند دانشآموزان یا دانشجویان هستند، ارائه این نوع هدیهها مقرونبهصرفه نیست و بهتر است که از هدایای تبلیغاتی ارزانقیمت مانند: تقویم، جاکلیدی، جاکارتی ارزان قیمت، خودکار و روان نویس تبلیغاتی استفاده کنید؛ چنین هدایایی را با قیمت مناسب در تعداد انبود از سایت الوبل سفارش دهید. وقتی که روی ترازو می ایستید به صورت خودکار روشن میشود، و صفحه نمایش سه بار چشمک زده و سپس وزن شما را نمایش میدهد. از آن زمان تا کنون، این اصل به صورت سازمان یافته و هدفمند با ایجاد بخش بازاریابی گسترش پیدا کرده است؛ امروزه روش های نوین و جالبی برای کادو تبلیغاتی که پیام، نماد و یا شعار شرکت را در میان مردم ماندگار می کند. با استفاده از همین سه ابزار به نظر ساده و پیش پا افتاده و ارائه یک هدیه تبلیغاتی خاص، به سادگی می توانید به مهمترین هدف بازاریابی مخاطب؛ یعنی اثرگذاری؛ دست پیدا کنید. بدینترتیب لزومی ندارد که با تهیه هدایای تبلیغاتی لاکچری، به این اطمینان دست پیدا کنید.چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان یا یک ست هدیه چرم بهخوبی میتواند برای مشتریان جذاب باشد؛ درحالیکه برخی دیگر از انواع آگهیها باعث آزاردگی خاطر یا ناراحتی میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید