معرفی فروشگاه خرید هدایای تبلیغاتی – تابناک

2- سلفون: چاپ سالنامه 1401 با جلد سلفونی که در واقع روکشی از سلفون به شکل مات یا براق روی آن کشیده شده برای سررسیدهایی که روی جلد طلاکوبی شده مناسب هستند تا از افت کیفیت آن جلوگیری کند. برای شما که به فکر تمایز هستید هدایای تبلیغاتی خاص را در نظر گرفتهایم. این کار مشتریان را فوق العاده سوپرایز میکند و تجربه مثبت مشتری از برند را بالا میبرد؛ چون نوشیدن قهوه ترک (درگیری حس چشایی و بویایی) در کنار استفاده از آن کیف چرمی (لامسه) تعداد بیشتری از حواس پنجگانه را درگیر میکند، پس مشتریان از نظر احساسی نقاط اتصال بیشتری را با برند تجربه میکنند در نتیجه احتمال تکرار خریدشان بالاتر میرود! شاید در نگاه اول این استراتژی بسیار ساده به نظر بیاید. چون از نظر علم روانشناسی، انسان هر عملی را که به آن پاداش داده شود به احتمال زیاد تکرار خواهد کرد. قطعا از داشتن آن هدیه خوشحال نبودید و به احتمال خیلی زیاد گوشهای از اتاق یا کمد شما سهم آن هدیه شد. اگر شما هم، سن و سال من را داشته باشید، قطعا تجربیاتی از این دست دارید. هر مشتری در هنگام خرید محصول یا خدمات شما، قطعا انتظاراتی در ذهن دارد. فلشهای تبلیغاتی در انواع مختلفی در بازار عرضه شده است که بسته به نوع تبلیغ و هزینه مد نظر ممکن است انتخابی متقاوت باشد.

یا اگر محصولتان از نوع خدماتی است (مانند فیلمهای آموزشی) قسمتی از آن را قبل از خرید، در اختیار مشتری قرار دهید. در ابتدا، ببینیم که این هدایای تبلیغاتی چه تاثیری بر روی مشتریان میگذارد و چطور باعث افزایش درآمد و بهبود جایگاه برند شما میشود. فرقی نمیکند کسب و کار اینترنتی دارید یا سنتی؛ شما هم میتوانید از این استراتژی استفاده کرده و درآمد خودتان را با جذب مشتری و وفادار کردن آنها افزایش دهید. اگر دوست دارید از میان رقبای جوان و قدر خود با اختلاف خوبی پیشی بگیرید، بهتر است به دنبال ایده پردازیهای خوب و کاربردی باشید. برای مثال یک جا موبایلی کوچک چوبی علاوه بر کاربردی بودنش، نشانه و مفهومی از طبیعت را هم همراه خود میآورد. مثلا یک شرکت ترکیهای به نام Galen Leather که تولیدکننده محصولات چرمی دستساز است، در جعبه محصولاتش، یک بسته کوچک قهوه ترک را به همراه چند عدد خودکار برای مشتریانش میفرستد. هدایای تبلیغاتی چه نقشی در افزایش فروش و برندینگ دارد؟ آیا شرکت شما در حیطه فرهنگی، هنری فعالیت دارد یا در زمینه صنایع و تجارت؟

اگر همه چیز خوب پیش برود و شما بتوانید انتظارات مشتری را برآورده کنید، از شما رضایت خواهد داشت؛ در اینصورت احتمالا باز هم از شما خرید میکند. باید این نکته را در نظر بگیرید که هدایای تبلیغاتی از ابزارهای کارآمد به منظور جذب مشتری برای کسب و کار ها می باشد؛ شما با خرید و ارائه هدیه تبلیغاتی جدید و لوکس، علاوه بر ایجاد حس رضایتمندی در افراد آنهارا به استفاده از خدمات خود ترغیب می کنید. علاوه بر عوامل عمدی ایجاد نارضایتی، گاهی بهصورت سهوی این شرایط برای مشتری ایجاد میشود؛ مثلا بسته سفارشی مشتری، با سهلانگاری اداره پست، با تاخیر تحویل داده شود. این روش تبلیغاتی منحصر به فرد با ایجاد حس پایدار در مخاطبان برند شما را به بهترین شکل به مشتریان معرفی خواهد کرد. پس شرکتی که از آن هدیه تبلیغاتی خود را سفارش می دهید، در کنار شناخت مخاطب هدف خود می تواند در تصمیم گیری شما نقش بسزایی را ایفا کند. هر شرکتی به قلمهای مارک دار، برای نشان دادن هویت خود نیاز دارد. البته ما پیشنهاد میکنیم شکلهای مختلف تخفیف را تست کنید، که ببینید در کسب و کار شما، مشتریان به چه مدل تخفیفی بهتر واکنش نشان میدهد. به طور مثال، زمانی که آب جوش داخل این لیوان ریخته میشود، درجه حرارت آن را نشان داده و شما میتوانید درجه دلخواه خود را برای نوشیدن آب انتخاب کنید.

اگر فردی یک محصول تبلیغاتی را برای مدت طولانی نگه دارد و به استفاده از آن ادامه دهد، میتواند نام برند را برای مدت طولانیتری در ذهنش نگه دارد و به خرید از محصولات یا خدمات شما ادامه دهد. 4. هدایای ویژه خودرو: هدایای تبلیغاتی که در خودروها کاربرد دارند فراموش نشدنی هستند. و چه بسا شاید هدایای تبلیغاتی شما به دست مشتریان مورد نظراتان نرسد. البته خودکار تبلیغاتی ، یک وسیله مورد نیاز برای همه است. فروشگاه پرچم ایرانیان پابلیش تولیدکننده انواع پرچم و هدایای تبلیغاتی مورد نظر افراد، نهادها، موسسات مختلف و شرکتها است. یادتان باشد برای هر پیشنهاد تخفیف، تاریخ انقضاء در نظر بگیرید. در این مقاله، به 5 روش برای سود بردن از این تکنیک تاثیرگذار اشاره خواهیم کرد، تا شما هم شاهد تغییرات مثبتی در فروشتان باشید. اگر میخواهید، با تخفیف گذاری نتیجه مثبتی بگیرید، مقالۀ «12 ایدۀ تخفیف گذاری برای افزایش فروش» را از دست ندهید. استفاده از این روش بازاریابی کمک بزرگی به افزایش شناخت از برند و محصولات و خدمات شرکت شما در جامعه میکند. همین موضوع، در بعد از مدتی باعث شناخته شدن برند شما، افزایش فروش و حفظ مشتریان خواهد شد. قراردادن هدایای تبلیغاتی درون بستهبندی محصول یک استراتژی فوقالعاده برای افزایش فروش و به دست آوردن وفاداری مشتری است.

دیدگاهتان را بنویسید