برای هدایای تبلیغاتی مناسب نوروز آماده شوید!

ترازوی هوشمند یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی خاص است که میتواند شاخصهای سلامتی را اندازه بگیرد. هدایای تبلیغاتی با داشتن ویژگیهای مثبت بسیار میتوانند کسب و کار شما را به نقاط بسیار بهتری در دنیای تجارت و یا سایر حیطههای کاری برسانند. پیدا کردن ایده ای خلاقانه برای داشتن یک هدیه تبلیغاتی خاص نیاز به شکافتن اتم ندارد! مهمترین چیز برای یک کسب و کار داشتن اعتبار است؛ به همین دلیل کسب و کارها در تمام امور بیشترین میزان دقت و فکر را به خرج میدهند تا به هدف نهایی خود دست یابند. هدایای تبلیغاتی خاص نشانه از جسارت و شجاعت شما در استراتژی های بازاریابیتان دارد و با یک انتخاب درست، وقتی مخاطبانتان هدایای خاص شما را ببینند، سریعا آن را در ذهن ثبت کرده و حتی کاملا غیر ارادی شروع به تبلیغ برای برند شما می کنند، چگونه؟ در هر بار استفاده از لیوان تبلیغاتی تان و صرف نوشیدنی، همواره نگاه مخاطب به برند و نام و تبلیغات شماست! کم کم با پیدایش صنایع جدید و دست هایی تازه در فعالیت های کاری؛ ایده پردازی تبلیغاتی به سمت و سوی هدیه ها رفت و هدایای تبلیغاتی سر از بازار تجارت بیرون آوردند.

با اینکه استفاده از ویدئو های جذاب؛ تبلیغات و بنرهای رنگ و لعاب دار در دوره های اخیر خیلی مورد توجه قرار گرفته اند، اما صادقانه باید گفت هنوز هم نتوانسته اند در سلطنت هدایای تبلیغاتی، جایی برای خود باز کنند و به محبوبیت آنها برسند. درست در همین حین، هدایای تبلیغاتی به بهترین روش برای جلب توجه مشتریان و معرفی برند های موفق، وارد میدان شدند. خبر خوب اینکه تی نکست حافظ اعتبار و آبروی برند شماست و با خیال راحت میتوانید ارسال هدایای خود را به تی نکست بسپارید. تی نکست چنین سرویسی را ارائه و به شما تضمین میدهد که بستههایتان را با سرویس تحویل در همان روز ارسال کند. البته این سرویس درکنار مزایایی که دارد، بسیار هم هزینهبر است و از آنجاییکه تعداد هدایای تبلیغاتی شما و مسیرهایی که باید پیکهای موتوری در شب عید طی کنند زیاد است، بهتر است این روش را فراموش کنید! لازم به ذکر می باشد یکی از روشهای چاپ تی شرت مراجعه به سایت و سفارش تیشرت تبلیغاتی می باشد و همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری به واحد چاپ و چاپ تیشرت تکی ایران کهن مراجعه نمایند. یکی از مهمترین نکات، انتخاب بهترین شرکت پیک موتوری برای تحویل بستههایتان است؛ بهتر است در این مورد نیز دقت و وسواس لازم را داشته باشید؛ چرا که در جایگاه یک کسب و کار موفق، یک شرکت تحویل بسته میتواند شما را به عرش برده یا اینکه اعتبارتان را خدشهدار کند و به فرش بیایید!

کانون تبلیغاتی ایلیا هم اکنون برای برندهای معتبر کشور تولید هدایای تبلیغاتی ویژه دارد. ساعت های تبلیغاتی یکی از هدایای قدیمی هستند که همیشه موفقیت و محبوبیت خود را در همه دوره ها حفظ کرده اند. همه کسب و کارهای دنیا دیگر دیجیتال شده اند و در هیچ دفتر کاری خبری از پرونده ها و اسناد قطور و اتاق های بایگانی نیست، همه اینها در فضاهای ذخیره سازی مختلف و انواع فلش ها جمع شده اند. چای محبوب ترین نوشیدنی بین ایرانیان است؛ فضاهای کاری هم دیگر از دوره کاغذ بازی و نوشتن های دستی سال هاست دور شده اند. اما لازمه تجارت دیگر فقط مهارت نبود و به خلاقیت هم نیاز داشت. 1- کاغذ تحریر: چاپ سررسید با کاغذ تحریر فقط در گرماژ 70 که رایجترین و بهترین نوع کاغذ برای سالنامه محسوب میشود انجام میگیرد. لوازم جانبی این وسایل یک را عالی برای نشان دادن نام تجاری شرکت شما میباشد. به یاد داشته باشید هدایای تبلیغاتی که قرار است بدهید اکثر مشخصاتی که برروی کارت ویزیت شما قرار دارد مانند لوگو نام تجاری شماره تماس و یا هر چیز دیگری باید در آن هدیه تبلغاتی باشد. ماگ و لیوان در گروه هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار گرفته و از پرفروشترین و قدیمیترین هدایا در کمپین بازاریابی هستند.

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روشهای بازاریابی برای جذب مخاطب می باشند و باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبان می شود و بهترین راه برای تعامل با مشتریان می باشد. هدایای تبلیغاتی کاربرد بسیار زیادی دارند و از هر یک از آن ها برای موارد به خصوصی استفاده می کنند. همه این هدایا در وبسایت ما به روز شدهاند و همچنین شما میتوانید در لینک زیر لیست قیمت هدایای تبلیغاتی ما را دانلود کنید. فراموش نکنید که همه هدایای تبلیغاتی را دوست دارند. اگر به دنبال هدیه خاص هستید، از هدایای معمول و عرف بازار استفاده نکنید، به قول معروف شما هم از همان راهی که همه می روند، نروید! اگر بتوانید به این دو سوال به خوبی پاسخ دهید، به راحتی می توانید خاص ترین هدایای تبلیغاتی را هم برای کسب و کار خود پیدا کرده و یا حتی ایده و الگوی طراحی آن را هم خودتان پرورش دهید. برای تبلیغ چه وقتی بهتر از زمان صرف یک نوشیدنی مانند چای دروقت استراحت؟ انگار که هر روز مخاطب خود را به صرف یک نوشیدنی دعوت کرده اید. در حین چاپ بر روی هر یک از محصولات تبلیغاتی، به موارد مختلفی نیز توجه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید