انواع هدیه تبلیغاتی جدید، ارزان و خاص {250 پیشنهاد ویژه }

جنبهی منحصر به فردی از هدایای تبلیغاتی این است که در اغلب موارد محصول با لوگو یا نام تجاری یک سازمان و یا شرکت چاپ میشود. پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، شیوه های مختلفی برای رسیدن به خواستههای مشتریان فراهم گردیده که انتخاب شما از این روش ها را مشکلتر ساخته است. همین روال را میتوانید در این نمونه هدایای تبلیغاتی زیبا از گروه ساخت مان ساز ببینید. چرا پیش قدم نمی شوید و از این جا خودکاریها، زیرلیوانیها و انواع موس پدهای آرت مان و ساخت مان ساز به آنها هدیه نمی دهید؟ وقتی شما از پاوربانک یا گلدان ساخت مان ساز به عنوان ابزاری که نقش پر رنگی در زندگی امروزه دارد به جامعه هدف خود ارائه می دهید درواقع باعث می شوید با هر بار استفاده از این پاوربانک یا آب دادن به گلدان برند شما را ببیند و همین تداوم استفاده باعث ثبت برند شما در ذهن فرد میشود.

استفاده از هدایای تبلیغاتی متناسب با محصول اولین نکته ای است که باید به آن توجه کرد مثلاً، اگر یک شرکت تولیدکننده مواد غذایی سِت تبلیغاتی را به مدیر آن فروشگاه هدیه دهد ممکن است رئیس فروشگاه یک بار از محصولات آنها خریداری کند و آن را در فروشگاه خود قرار دهد اما اگر با استقبال مشتریان رو به رو نشود این خرید ازسمت فروشگاه تکرار نمیشود. مواردی از این دست را مشاهده کرده اید و از آنجا که برای صحبت و ارائه به کاربران نزدیک هستید ، این کارتهای آویز کاملاً در ذهن مخاطب حک شده و این محصول از اولین نمایشهای کار شماست. آنها مواردی را انتخاب میکنند که منحصر به فرد، مورد نیاز و دارای کیفیت بالا برای تاثیر گذاری بیشتر برروی مخاطب استفاده می کنند. اما این صنعت تا اواخر قرن نوزدهم زمانی که یک چاپخانهدار در اوهایو یک فروشگاه کفش را قانع کرد تا کیسههای پرینت شده را برای مدارس محلی ارسال کند، چندان مورد توجه قرار نگرفته بود.

شما به راحتی نام برند تجاری خود را به این گروه میدهید تا روی این هدایا ثبت کنند. تحقیقاتی مختلفی در رابطه با تبلیغات صورت گرفته است که در آنها معرفی برند به اطرافیان، از جمله مزایای هدایای تبلیغاتی نام برده است.وقتی شما از یک هدیه تبلیغاتی همچون تقویم تبلیغاتی استفاده میکنید، مانند این است که رزومهای مختصر را از برند تجاری خود به مخاطبانتان ارائه دادهاید که به مدت 365 روز مورد استفاده قرار میگیرد. حال اگر به جای تراکتهای رنگارنگ شرکتی به فرد یک فلش یا گلدان زیبا بدهد، مخاطب چه حسی میگیرد؟ مثلا این شیشه های زیبای گل هر خانمی را عاشق خود میکنند؛ می توانید به مشتریان خانم، چنین هدایایی بدهید. ما در شرکت هدایای تبلیغاتی پیشکش در این زمینه بسیار تلاش کردهایم و با کیفیتترین ستهای مدیریتی تبلیغاتی را آماده کردهایم. ابتکار و رقابت سر، هدایای تبلیغاتی خلاقانه خیلی اهمیت دارد و برای شرکتهای نوپا بسیار پر بازده است. هر سال دم عید کسی هدایای تبلیغاتی خلاقانه به ما نمیدهد، بلکه کیف و جیب ما پر میشود از خودکار وتقویم و جاکلیدیهای زشت؛ هر خانواده ای هم در خانه خود یک کشو یا کمد دارد که این هدایای تبلیغاتی ارزان را انبار کند و چند ماه که از نوروز گذشت یا در تقویمها چک نویس میشود یا خانم خانه عصبانی میشود و کل هدایای تبلیغاتی مفید اما به درد نخور را روانه سطل اشغال میکند.

اما چگونگی انجام این کار دانش و راهکارهای خاص خود را دارد که باید ضمن مشورت با مشاورین تبلیغاتی با آن ها آشنا شوید. اگر هدایای تبلیغاتی ارزان مثل ماگ، تقویم، جاسوئیچی، فلش مموری، پاور بانک، لیوان یا خودکار را به مشتریان ثابتتان بدهید یا اگر فکر میکنید کسانی که قرار است روزی مشتریتان شوند با این هدایا خوشحال میشوند باید توجه کنید که در هر سال جنسهای جدیدتری به بازار میآید و و کسانی که امید دارید روزی مشتری شما شوند، بدهید، همیشه افرادی هستند که از این چند نوع گیفت تبلیغاتی زیباتر گرانترش را تولید یا خریداری کردهاند و به مشتریهای هدف شما میبخشند. مجموعهی حس هفتم یکی از شرکتهایی است که متنوعترین، به روز ترین و با کیفیت ترین محصولات را در زمینهی هدایای تبلیغاتی دارد. بهترین جایگزین برای تبلیغات کاغذی به درد نخور: امروزه با گسترش محصولات کاغذی محیط زیست آسیب های بسیاری دیده است که عواقب جبران ناپذیری همچون آلودگی هوا را به همراه داشته است. تقویم هم میتواند از هدایای تبلیغاتی خلاقانه باشد:همیشه دیده ایم صاحبان مشاغل نام خود را روی یک تقویم چاپ میکنند و هدیه میدهند. تقویم رومیزی هم همین کارکرد را دارد و نامش در ردیف هدایای تبلیغاتی کاربردی ذکر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید